Студенту та викладачу: як все встигати та працювати більш продуктивно


Час минає дуже швидко, коли зайнятий справою. День має занадто мало годин і часто не вдається виконати все, щоб хотілося. Освіта та робота не залишають часу на особистісний розвиток, захоплення, здоровий спосіб життя та спілкування. Як же цьому зарадити? Потрібно дотримуватися наступних п’ять кроків.

  1. Графік сну і пробудження. Корисно лягати спати та прокидатися за певним графіком. Це складно, проте не тільки сприяє порядку, більшій організованості, але й поліпшує сон. Після хорошого сну – більше енергії для роботи і творчості.
  2. Список завдань. Перед сном або відразу після пробудження варто скласти список завдань на прийдешній день. Виконані завдання потрібно своєчасно викреслювати – це дає відчуття задоволеності результатами. Список також дозволить виконати все намічене, нічого не забувши.
  3. Перерви. Щоб не «перегоріти», під час роботи корисно робити перерви: пройтися по кімнаті / офісу / аудиторії і випити трохи води. Якщо є можливість, на обідній відпочинок варто виділити близько 1 години.
  4. Календар. Крім списку завдань на день багатьом також допомагає запис різних цілей і завдань в календар на тижні й навіть на місяці вперед. Для цього можна скористатися календарем Google або ж аналогічною програмою на смартфоні.
  5. Корисні додатки. Якщо під час роботи або навчання зазирнути на сторінку у соц. мережі – справи неминуче затягуються. У боротьбі з цією звичкою допомагають різні додатки, які обмежують час, що використовується на перегляд відео в YouTube або перебування в соціальних мережах.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …