Студенту та викладачу: як все встигати та працювати більш продуктивно


Час минає дуже швидко, коли зайнятий справою. День має занадто мало годин і часто не вдається виконати все, щоб хотілося. Освіта та робота не залишають часу на особистісний розвиток, захоплення, здоровий спосіб життя та спілкування. Як же цьому зарадити? Потрібно дотримуватися наступних п’ять кроків.

  1. Графік сну і пробудження. Корисно лягати спати та прокидатися за певним графіком. Це складно, проте не тільки сприяє порядку, більшій організованості, але й поліпшує сон. Після хорошого сну – більше енергії для роботи і творчості.
  2. Список завдань. Перед сном або відразу після пробудження варто скласти список завдань на прийдешній день. Виконані завдання потрібно своєчасно викреслювати – це дає відчуття задоволеності результатами. Список також дозволить виконати все намічене, нічого не забувши.
  3. Перерви. Щоб не «перегоріти», під час роботи корисно робити перерви: пройтися по кімнаті / офісу / аудиторії і випити трохи води. Якщо є можливість, на обідній відпочинок варто виділити близько 1 години.
  4. Календар. Крім списку завдань на день багатьом також допомагає запис різних цілей і завдань в календар на тижні й навіть на місяці вперед. Для цього можна скористатися календарем Google або ж аналогічною програмою на смартфоні.
  5. Корисні додатки. Якщо під час роботи або навчання зазирнути на сторінку у соц. мережі – справи неминуче затягуються. У боротьбі з цією звичкою допомагають різні додатки, які обмежують час, що використовується на перегляд відео в YouTube або перебування в соціальних мережах.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут