Студенту факультету політичних наук Максиму Захарченку призначено академічну стипендію Президента України

Студенту 4 курсу факультету політичних наук,  спеціальності 032 «Історія та археологія» Максиму Захарченку призначено академічну стипендію Президента України на І семестр 2021/2022 навчального року (Наказ Міністерства освіти і науки України №1037 від 29.10. 2021 року).

Академічні стипендії Президента України призначають студентам-відмінникам закладів вищої освяти України, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій діяльності.

Захарченко Максим протягом всього періоду навчання має середній бал не менше 95. Також активно займається науковою роботу, бере участь у конкурсах студентських робіт, історичних турнірах та займається самоосвітою.

Щиро вітаємо Максима із такою високою відзнакою та бажаємо подальших успіхів!