Студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили призначено стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради.

11 грудня 2018 року у залі засідань департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради здобувачам вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти за підсумками 2017/2018 навчального року.  Комісія розглянула 15 пакетів документів від претендентів на отримання стипендії та призначила її лише 3 стипендіатам.

За підсумками засідання від 11.12.2018 р. стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради призначено студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Тетяні Пікаловій.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …