Студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили призначено стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради.

11 грудня 2018 року у залі засідань департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради здобувачам вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти за підсумками 2017/2018 навчального року.  Комісія розглянула 15 пакетів документів від претендентів на отримання стипендії та призначила її лише 3 стипендіатам.

За підсумками засідання від 11.12.2018 р. стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради призначено студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Тетяні Пікаловій.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.