Студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили призначено стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради.

11 грудня 2018 року у залі засідань департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради здобувачам вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти за підсумками 2017/2018 навчального року.  Комісія розглянула 15 пакетів документів від претендентів на отримання стипендії та призначила її лише 3 стипендіатам.

За підсумками засідання від 11.12.2018 р. стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради призначено студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Тетяні Пікаловій.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!