Студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили призначено стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради.

11 грудня 2018 року у залі засідань департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання експертної комісії з призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради здобувачам вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти за підсумками 2017/2018 навчального року.  Комісія розглянула 15 пакетів документів від претендентів на отримання стипендії та призначила її лише 3 стипендіатам.

За підсумками засідання від 11.12.2018 р. стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради призначено студентці Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Тетяні Пікаловій.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.