Студентсько-учнівська конференція з екологічних досліджень

15 листопада 2016 р. у приміщенні читальної зали Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась студентсько-учнівська науково-практична конференція з екологічних досліджень.
Захід став можливим завдяки творчій співпраці кафедри екології та природокористування з Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, яка триває вже багато років.
У конференції взяли участь старшокласники шкіл області, представники Малої академії наук та студенти спеціальності «Екологія», які подали на розгляд аудиторії доповіді з широкого кола питань екології та охорони природи.
Метою конференції було презентація сфер дослідницької діяльності в галузі екології, природознавства, раціонального природокористування з боку представників Малої академії наук та студентів-екологів.
Після заходу учасники конференції мали можливість познайомитись з університетом та відвідати дійство під таємничою назвою «Ніч на Кафедрі Екології».

19rJDuiMe38 asxZzDo8zz0 d-bm-5KJrO0 n_19YNsiI4k y-VMO5JJnJk yZRLYqkfe68

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.