Студентсько-учнівська конференція з екологічних досліджень

15 листопада 2016 р. у приміщенні читальної зали Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась студентсько-учнівська науково-практична конференція з екологічних досліджень.
Захід став можливим завдяки творчій співпраці кафедри екології та природокористування з Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, яка триває вже багато років.
У конференції взяли участь старшокласники шкіл області, представники Малої академії наук та студенти спеціальності «Екологія», які подали на розгляд аудиторії доповіді з широкого кола питань екології та охорони природи.
Метою конференції було презентація сфер дослідницької діяльності в галузі екології, природознавства, раціонального природокористування з боку представників Малої академії наук та студентів-екологів.
Після заходу учасники конференції мали можливість познайомитись з університетом та відвідати дійство під таємничою назвою «Ніч на Кафедрі Екології».

19rJDuiMe38 asxZzDo8zz0 d-bm-5KJrO0 n_19YNsiI4k y-VMO5JJnJk yZRLYqkfe68

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики