Студентсько-учнівська конференція з екологічних досліджень

15 листопада 2016 р. у приміщенні читальної зали Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась студентсько-учнівська науково-практична конференція з екологічних досліджень.
Захід став можливим завдяки творчій співпраці кафедри екології та природокористування з Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, яка триває вже багато років.
У конференції взяли участь старшокласники шкіл області, представники Малої академії наук та студенти спеціальності «Екологія», які подали на розгляд аудиторії доповіді з широкого кола питань екології та охорони природи.
Метою конференції було презентація сфер дослідницької діяльності в галузі екології, природознавства, раціонального природокористування з боку представників Малої академії наук та студентів-екологів.
Після заходу учасники конференції мали можливість познайомитись з університетом та відвідати дійство під таємничою назвою «Ніч на Кафедрі Екології».

19rJDuiMe38 asxZzDo8zz0 d-bm-5KJrO0 n_19YNsiI4k y-VMO5JJnJk yZRLYqkfe68

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.