Студентський центр - ЧНУ iм. Петра Могили

Студентський центр


У Чорноморському державному університеті імені Петра Могили на базі Інституту післядипломної освіти створено Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Про нас

Основною місією Центру є сприяння самореалізації, ініціативам, особистісному та професійному розвитку всіх учасників навчального процесу, студентів, в тому числі із соціально незахищених верств населення та людей з інвалідністю, їх батьків, викладачів, науковців, працівників університету та всіх інших зацікавлених осіб.

Мета Центру – психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та соціальної педагогіки, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників та інших зацікавлених осіб.

chdu-5

Центр покликаний створити умови для формування особистісного саморозвитку та професійної самореалізації всіх споживачів послуг центру, сприяти їх працевлаштуванню, особливо зайнятості студентів у вільний від навчання час та після закінчення університету, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій та соціальній сфері.

Центр покликаний сприяти розвитку інклюзивної освіти в університеті.

Напрямки роботи Центру:

chdu-2

 • Координація розвитку інклюзивної освіти
   Фахівцями Центру здійснюється соціально-психологічна підтримка студентів з обмеженими можливостями з метою подолання ними життєвих труднощів, ефективної адаптації до навчально-виховного процесу, підвищення їх соціального статусу.

chdu-4

 • Сприяння професійному розвитку та працевлаштуванню студентів
   Центр організовує та проводить заходи, спрямовані на популяризацію психолого-соціальних та професійних знань (лекції, семінари, тренінги, круглі столи та ін.), сприяє практичній підготовці висококваліфікованих фахівців, надає студентам та випускникам послуги, пов’язані з профорієнтацією та підготовкою до роботи за отриманою професією. Також з метою професійного розвитку Центр залучає до своєї діяльності студентів, які прагнуть розвинути свої професійні якості, реалізувати себе у написанні проектів та волонтерській діяльності.
 • Психологічний супровід навчально-виховного процесу
   Центр забезпечує учасників навчального процесу сучасними соціально-психологічними знаннями, підвищує їх психологічну компетентність, здійснює психодіагностичну, розвивальну роботу, проводить психологічні консультації та тренінги.

chdu-3

 • Зв’язки з організаціями та міжнародна діяльність
   Центр співпрацює з органами охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту, внутрішніх справ, іншими органами виконавчої влади, а також громадськими організаціями, іншими навчальними закладами, підприємствами, засобами масової інформації тощо. Також Центр бере участь в міжнародних проектах. Вказані аспекти забезпечують укріплення іміджу ЧДУ ім. Петра Могили, розвивають співробітництво університету з різними установами та організаціями.

Якщо ви зіштовхнулися з життєвими труднощами –
приходьте до нас на психологічне консультування!

Якщо ви прагнете розвитку –
звертайтеся до нас для участі у тренінгах!

Якщо ви активна особистість та маєте безліч цікавих ідей –
запрошуємо до співпраці у написанні проектів!

Якщо бажаєте досягнути успіху, поставте собі 4
питання: Чому? А чому б і ні? Чому б і не я? Чому б
не прямо зараз?

Кіноклуб «Всесвіт кіно»

Наші двері завжди відчинені для усіх, хто полюбляє кіно, хто любить дивитися і думати, проживати кожну подію фільму як частину власного життя, хто не залишається байдужим, відчуває і не боїться поринути у глибину своїх роздумів. Ми пропонуємо вам перегляд цікавих фільмів на різноманітні теми у теплій дружній атмосфері у затишній аудиторії 4-107 ЧДУ ім. Петра Могили. Після перегляду будуть цікаві дискусії, обмін думками та враженнями.

kinoclub

Зустрічі кіноклубу проходять раз на місяць.

Група Вконтакті: https://vk.com/club80258387

Психологічний клуб

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує усіх, хто цікавиться психологією, до Психологічного клубу. Ми зустрічаємося кожної середи о 15.30 в аудиторії 4-107. Кожна зустріч має певну тематику:

  • перегляд кінофільмів;
  • обговорення літературних творів;
  • проведення тренінгів;
  • зустріч з цікавими людьми та ін.

Кожне заняття супроводжується чаюванням та відбуваєтсья у теплій атмосфері довірчого спілкування.

Сторінка Вконтакті: https://vk.com/public76935898

psi1

Контакти

demirpolat

Ганна Володимирівна Демірполат

 начальник Центру, психолог-консультант, тренер

Тел: 063 99 78 138
E-mail: career_centre@chmnu.edu.ua
annademirpolat@gmail.com

 Катерина Юріївна Сіра
фахівець Центру (координатор з питань набору, навчання та сприяння працевлаштуванню студентів з інвалідністю), психолог 
Тел: 097 207 45 27
E-mail: career_centre@chmnu.edu.ua
katerina_sira@ukr.net

norik

 Сергій Сергійович Норік
провідний фахівець Центру (координатор з питань сприяння працевлаштуванню студентів, підтримки студентської ініціативи та творчості, розвитку особистості), соціальний робітник, музикант, випускник ЧДУ ім. Петра Могили

Тел: 093 878 04 83
E-mail: career_centre@chmnu.edu.ua
sergei1991norik@gmail.com

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню розташовано у корпусі №4, кімн. 4-107.

Тел: +380 (512) 76-71-80
Офіційна группа Вконтакті
Відділ Професійного Розвитку ЧДУ ім. П.Могили

Події та оголошення


Травня
26
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба. 

Травень
19
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
25
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.