Студентський центр


У Чорноморському державному університеті імені Петра Могили на базі Інституту післядипломної освіти створено Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Про нас

Основною місією Центру є сприяння самореалізації, ініціативам, особистісному та професійному розвитку всіх учасників навчального процесу, студентів, в тому числі із соціально незахищених верств населення та людей з інвалідністю, їх батьків, викладачів, науковців, працівників університету та всіх інших зацікавлених осіб.

Мета Центру – психологічне забезпечення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології та соціальної педагогіки, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників та інших зацікавлених осіб.

chdu-5

Центр покликаний створити умови для формування особистісного саморозвитку та професійної самореалізації всіх споживачів послуг центру, сприяти їх працевлаштуванню, особливо зайнятості студентів у вільний від навчання час та після закінчення університету, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій та соціальній сфері.

Центр покликаний сприяти розвитку інклюзивної освіти в університеті.

Напрямки роботи Центру:

chdu-2

 • Координація розвитку інклюзивної освіти
   Фахівцями Центру здійснюється соціально-психологічна підтримка студентів з обмеженими можливостями з метою подолання ними життєвих труднощів, ефективної адаптації до навчально-виховного процесу, підвищення їх соціального статусу.

chdu-4

 • Сприяння професійному розвитку та працевлаштуванню студентів
   Центр організовує та проводить заходи, спрямовані на популяризацію психолого-соціальних та професійних знань (лекції, семінари, тренінги, круглі столи та ін.), сприяє практичній підготовці висококваліфікованих фахівців, надає студентам та випускникам послуги, пов’язані з профорієнтацією та підготовкою до роботи за отриманою професією. Також з метою професійного розвитку Центр залучає до своєї діяльності студентів, які прагнуть розвинути свої професійні якості, реалізувати себе у написанні проектів та волонтерській діяльності.
 • Психологічний супровід навчально-виховного процесу
   Центр забезпечує учасників навчального процесу сучасними соціально-психологічними знаннями, підвищує їх психологічну компетентність, здійснює психодіагностичну, розвивальну роботу, проводить психологічні консультації та тренінги.

chdu-3

 • Зв’язки з організаціями та міжнародна діяльність
   Центр співпрацює з органами охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту, внутрішніх справ, іншими органами виконавчої влади, а також громадськими організаціями, іншими навчальними закладами, підприємствами, засобами масової інформації тощо. Також Центр бере участь в міжнародних проектах. Вказані аспекти забезпечують укріплення іміджу ЧДУ ім. Петра Могили, розвивають співробітництво університету з різними установами та організаціями.

Якщо ви зіштовхнулися з життєвими труднощами –
приходьте до нас на психологічне консультування!

Якщо ви прагнете розвитку –
звертайтеся до нас для участі у тренінгах!

Якщо ви активна особистість та маєте безліч цікавих ідей –
запрошуємо до співпраці у написанні проектів!

Якщо бажаєте досягнути успіху, поставте собі 4
питання: Чому? А чому б і ні? Чому б і не я? Чому б
не прямо зараз?

Кіноклуб «Всесвіт кіно»

Наші двері завжди відчинені для усіх, хто полюбляє кіно, хто любить дивитися і думати, проживати кожну подію фільму як частину власного життя, хто не залишається байдужим, відчуває і не боїться поринути у глибину своїх роздумів. Ми пропонуємо вам перегляд цікавих фільмів на різноманітні теми у теплій дружній атмосфері у затишній аудиторії 4-107 ЧДУ ім. Петра Могили. Після перегляду будуть цікаві дискусії, обмін думками та враженнями.

kinoclub

Зустрічі кіноклубу проходять раз на місяць.

Група Вконтакті: https://vk.com/club80258387

Психологічний клуб

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує усіх, хто цікавиться психологією, до Психологічного клубу. Ми зустрічаємося кожної середи о 15.30 в аудиторії 4-107. Кожна зустріч має певну тематику:

  • перегляд кінофільмів;
  • обговорення літературних творів;
  • проведення тренінгів;
  • зустріч з цікавими людьми та ін.

Кожне заняття супроводжується чаюванням та відбуваєтсья у теплій атмосфері довірчого спілкування.

Сторінка Вконтакті: https://vk.com/public76935898

psi1

Контакти

demirpolat

Ганна Володимирівна Демірполат

 начальник Центру, психолог-консультант, тренер

Тел: 063 99 78 138
E-mail: career_centre@chmnu.edu.ua
annademirpolat@gmail.com

 Катерина Юріївна Сіра
фахівець Центру (координатор з питань набору, навчання та сприяння працевлаштуванню студентів з інвалідністю), психолог 
Тел: 097 207 45 27
E-mail: career_centre@chmnu.edu.ua
katerina_sira@ukr.net

norik

 Сергій Сергійович Норік
провідний фахівець Центру (координатор з питань сприяння працевлаштуванню студентів, підтримки студентської ініціативи та творчості, розвитку особистості), соціальний робітник, музикант, випускник ЧДУ ім. Петра Могили

Тел: 093 878 04 83
E-mail: career_centre@chmnu.edu.ua
sergei1991norik@gmail.com

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню розташовано у корпусі №4, кімн. 4-107.

Тел: +380 (512) 76-71-80
Офіційна группа Вконтакті
Відділ Професійного Розвитку ЧДУ ім. П.Могили

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут