Студентський театральний колектив Могилянки організував виставу «Варшавський набат»

Сьогодні, 7 травня,  в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили пройшла вистава «Варшавський набат», яку підготував студентський театральний колектив ЧНУ ім. Петра Могили. Вистава організована з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який щорічно відзначають 9 травня.

За основу було взято п’єсу Вадима Коростильова «Варшавський набат», яка розповідає про  героїчну долю польського педагога Яноша Корчака та його вихованців, закатованих у Треблінці.

За словами  режисеру Центру культури і мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили Любов Древіної, п’єса мала на меті показати, що не лише на передовій люди здійснювали героїчні вчинки, а також передати ідею хвилювання за майбутнє.