Студентські Європейські ігри у м. Белґрад перенесено на наступний рік

Цього року ЧНУ імені Петра Могили готував команду для участі у Студентських Європейських іграх у м. Белґрад (Сербія) у 6 видах спорту:

• футбол (чоловіки)
  • волейбол (жіноча команда)
  • пляжний волейбол (жіноча команда)
  • тхеквондо
  • дзюдо
  • академічне веслування

Тренери: Кураса Г.О., Маєр В.Я., Димова А.М.

У зв’язку з карантином змагання перенесли на наступний 2021 рік. Зазначимо, що цей захід – чудова нагода для студентів, які багато сил і часу вклали у спорт, але не змогли потрапити у збірні національні команди, проявити себе на міжнародному рівні.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили підтримує спортсменів не тільки на міжнародному рівні. Студенти університету мають можливість брати участь у обласних, Всеукраїнських студентських змаганнях, Всеукраїнській Універсіаді.

Прикладом цьому можна вважати цьогорічні досягнення наших студентів-спортсменів:

• 1 місце на Відкритому кубку України зі стрибків у воду – Олег Колодій;
  • золото на універсіади України з тхеквондо у програмі “Керугі” серед жінок у ваговій категорії 62 кг – Марія Лабузова;
  • перемога у Двозірковому турі Чемпіонату України серед дорослих (м. Суми) – Ірина Охрімчук та Валерія Булаковська;
  • 2 місце у XVIII обласних студентських спортивних іграх – футбольна команда ЧНУ імені Петра Могили;
  • перше місце на Чемпіонаті Світу з фехтування на візках 2019 – Артем Манько та Дмитро Сероженко
  • 3 місце на Чемпіонаті з академічного веслування (у Швеції) – Юлія Коваленко та Ганна Димова.

Бажаємо тренерам та спортсменам сил та наснаги в підготовці до змагань у Студентських Європейських іграх!