Студентське літо: робота чи відпочинок?


Середина літа, розпал канікул у студентів. Тож, саме час дізнатись, як провести дні, які залишились. А головне – як їх провести, аби продуктивно приступити до навчання.

Одним із варіантів є самовдосконалення. Наприклад, студент одного з Київського ЗВО у серпні планує вивчати англійську та прикладні нейронауки в ААСІМР, а потім відправитись на хакатон із телекомунікацій у Таллінн. Інший студент цього ж ЗВО у серпні буде готуватись до того, щоб скласти іспит IELTS.

Решту літа також можна присвятити роботі: так роблять більшість студентів, аби  мати змогу самостійно оплачувати своє навчання. Студент ЧНУ ім. Петра Могили зазначає, що знання англійської мови полегшує пошук роботи, адже на людей, які володіють англійською, великий попит на ринку праці. Крім того, улітку можна знайти не лише тимчасовий підробіток будь-ким, а й практику за спеціальністю, яка допоможе після отримання диплому знайти  посаду з гідною оплатою.

І, нарешті, найпопулярніше заняття на літніх канікулах – відпочинок. Багато студентів планують різноманітні поїздки Україною. Дуже особливим є відпочинок у Львові, бо у кожній вузькій вуличці міста Лева відчувається дух минулого, а в повітрі вирує аромат кави і шоколаду.

На що саме витратити решту літа, вирішувати лише вам. Головне пам’ятати, що для ефективної праці/навчання потрібен добрий відпочинок. Гарно проведений час надихає на нові звершення, а правильна організація дозволить гармонійно поєднувати навчання з відпочинком.

Тож, гадаємо, що студенти ЧНУ ім. Петра Могили продуктивно проводять свої літні канікули!

 

 

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …