Студентське літо: робота чи відпочинок?


Середина літа, розпал канікул у студентів. Тож, саме час дізнатись, як провести дні, які залишились. А головне – як їх провести, аби продуктивно приступити до навчання.

Одним із варіантів є самовдосконалення. Наприклад, студент одного з Київського ЗВО у серпні планує вивчати англійську та прикладні нейронауки в ААСІМР, а потім відправитись на хакатон із телекомунікацій у Таллінн. Інший студент цього ж ЗВО у серпні буде готуватись до того, щоб скласти іспит IELTS.

Решту літа також можна присвятити роботі: так роблять більшість студентів, аби  мати змогу самостійно оплачувати своє навчання. Студент ЧНУ ім. Петра Могили зазначає, що знання англійської мови полегшує пошук роботи, адже на людей, які володіють англійською, великий попит на ринку праці. Крім того, улітку можна знайти не лише тимчасовий підробіток будь-ким, а й практику за спеціальністю, яка допоможе після отримання диплому знайти  посаду з гідною оплатою.

І, нарешті, найпопулярніше заняття на літніх канікулах – відпочинок. Багато студентів планують різноманітні поїздки Україною. Дуже особливим є відпочинок у Львові, бо у кожній вузькій вуличці міста Лева відчувається дух минулого, а в повітрі вирує аромат кави і шоколаду.

На що саме витратити решту літа, вирішувати лише вам. Головне пам’ятати, що для ефективної праці/навчання потрібен добрий відпочинок. Гарно проведений час надихає на нові звершення, а правильна організація дозволить гармонійно поєднувати навчання з відпочинком.

Тож, гадаємо, що студенти ЧНУ ім. Петра Могили продуктивно проводять свої літні канікули!

 

 

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …