Студентське літо: робота чи відпочинок?


Середина літа, розпал канікул у студентів. Тож, саме час дізнатись, як провести дні, які залишились. А головне – як їх провести, аби продуктивно приступити до навчання.

Одним із варіантів є самовдосконалення. Наприклад, студент одного з Київського ЗВО у серпні планує вивчати англійську та прикладні нейронауки в ААСІМР, а потім відправитись на хакатон із телекомунікацій у Таллінн. Інший студент цього ж ЗВО у серпні буде готуватись до того, щоб скласти іспит IELTS.

Решту літа також можна присвятити роботі: так роблять більшість студентів, аби  мати змогу самостійно оплачувати своє навчання. Студент ЧНУ ім. Петра Могили зазначає, що знання англійської мови полегшує пошук роботи, адже на людей, які володіють англійською, великий попит на ринку праці. Крім того, улітку можна знайти не лише тимчасовий підробіток будь-ким, а й практику за спеціальністю, яка допоможе після отримання диплому знайти  посаду з гідною оплатою.

І, нарешті, найпопулярніше заняття на літніх канікулах – відпочинок. Багато студентів планують різноманітні поїздки Україною. Дуже особливим є відпочинок у Львові, бо у кожній вузькій вуличці міста Лева відчувається дух минулого, а в повітрі вирує аромат кави і шоколаду.

На що саме витратити решту літа, вирішувати лише вам. Головне пам’ятати, що для ефективної праці/навчання потрібен добрий відпочинок. Гарно проведений час надихає на нові звершення, а правильна організація дозволить гармонійно поєднувати навчання з відпочинком.

Тож, гадаємо, що студенти ЧНУ ім. Петра Могили продуктивно проводять свої літні канікули!

 

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету