Студентська науково-практична конференція: «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі»

20 квітня 2018 р. в ЧНУ ім.Петра Могили відбулася Перша університетська студентська науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація в сучасному філологічному просторі».

До участі були запрошені студенти бакалаврського та магістерського рівнів Інституту філології. Представлені до обговорення виступи переважно стосувалися теорії та практики перекладу та міжмовної комунікації, а також тенденцій та інновацій у розвитку сучасних медіа.

Ідея конференції постала в результаті співпраці кафедр теорії та практики перекладу з англійської мови, української філології, теорії та історії літератури, кафедри журналістики. Організатори й учасники погодилися з думкою про необхідність проводити таку конференцію щороку та розширювати її цільову аудиторію завдяки контактам з іншими закладами вищої освіти.

Секції конфнренції:
1. Теорія та практика перекладу і міжмовна комунікація
2. Українські філологічні студії в мультикультурному світі
3. Романо-германські та слов’янські мови і літератури
4. Загальне, зіставне, типологічне і порівняльно-історичне мовознавство
5. Порівняльне літературознавство
6. Тенденції та інновації розвитку сучасних медій

За результатами роботи конференції планується укладання електронного збірника статей.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.