Студентська молодь ЧНУ імені Петра Могили зустрілася з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем

28 лютого 2024 року в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студентська молодь університету зустрілася з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем та начальником Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Арсеном Гаспаряном.

Захід розпочав ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Мер Миколаєва розказав декілька цікавих та позитивних історій, згадав свої студентські роки в стінах нашого університету, подякував своїм викладачам та побажав молоді щонайкраще реалізувати себе в модерному суспільстві.

Студенти ставили багато цікавих та нагальних питань, що, за словами Олександра Сєнкевича, гостро стосуються сучасної ситуації в місті та країні.