Студентська конференція “Ольвійський форум-2018”


Відкриття студентської конференції “Ольвійський форум-2018” відбулося 25 травня в ЧНУ імені Петра Могили. У заході брали участь студенти нашого університету.  Відкрила конференцію промовою перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталя Іщенко.

Наталя Іщенко

 

Цього року темою «Ольвійського форуму» обрали «Економічні аспекти сталого розвитку». Студенти мали змогу прослухати виступи запрошених спікерів, які розповідали про «Технологію Блокчейн у бізнесі, фінансах і освіті».

Також учасники Ольвійського форуму взяли участь  у тематичних тренінгах, кейсах та квестах за спеціальностями. Участь у конференції передбачає отримання сертифікатів 2-х типів: учасника конференції та учасника воркшопу, квесту або кейсу. За результатами конференції будуть опубліковані статті у студентському науковому журналі.

Запрошений спікер

Ділова гра на тему «Експорт сільськогосподарської продукції»

 

Учасники ділової гри

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …