Студентська конференція “Ольвійський форум-2018”


Відкриття студентської конференції “Ольвійський форум-2018” відбулося 25 травня в ЧНУ імені Петра Могили. У заході брали участь студенти нашого університету.  Відкрила конференцію промовою перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталя Іщенко.

Наталя Іщенко

 

Цього року темою «Ольвійського форуму» обрали «Економічні аспекти сталого розвитку». Студенти мали змогу прослухати виступи запрошених спікерів, які розповідали про «Технологію Блокчейн у бізнесі, фінансах і освіті».

Також учасники Ольвійського форуму взяли участь  у тематичних тренінгах, кейсах та квестах за спеціальностями. Участь у конференції передбачає отримання сертифікатів 2-х типів: учасника конференції та учасника воркшопу, квесту або кейсу. За результатами конференції будуть опубліковані статті у студентському науковому журналі.

Запрошений спікер

Ділова гра на тему «Експорт сільськогосподарської продукції»

 

Учасники ділової гри

 

Події та оголошення


лютого
27
Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

лютого
23
СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

березня
1
Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.