Студентська конференція “Ольвійський форум-2018”

Відкриття студентської конференції “Ольвійський форум-2018” відбулося 25 травня в ЧНУ імені Петра Могили. У заході брали участь студенти нашого університету.  Відкрила конференцію промовою перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталя Іщенко.

Наталя Іщенко

Цього року темою «Ольвійського форуму» обрали «Економічні аспекти сталого розвитку». Студенти мали змогу прослухати виступи запрошених спікерів, які розповідали про «Технологію Блокчейн у бізнесі, фінансах і освіті».

Також учасники Ольвійського форуму взяли участь  у тематичних тренінгах, кейсах та квестах за спеціальностями. Участь у конференції передбачає отримання сертифікатів 2-х типів: учасника конференції та учасника воркшопу, квесту або кейсу. За результатами конференції будуть опубліковані статті у студентському науковому журналі.

Запрошений спікер

Ділова гра на тему «Експорт сільськогосподарської продукції»

Учасники ділової гри

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.