Студентку ЧНУ ім. Петра Могили нагороджено Подячним листом Миколаївського міського голови

У Миколаєві урочисто привітали спортсменів, які здобули медалі на міжнародних змаганнях, та їхніх тренерів.

8 серпня під час чергової сесії міськради мер Олександр Сєнкевич оголосив, що миколаївські спортсменки вибороли нагороди на ІІ Європейських іграх у червні 2019 року (м. Мінськ, Білорусь) та XXX Всесвітній літній Універсіаді в Неаполі (Італія).

Подячним листом Миколаївського міського голови нагороджено й студентку Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Ганну Антикало!

Ганну Антикало – майстер спорту України, володарка бронзової нагороди у змаганнях із дзюдо (XXX Всесвітня літня Універсіада в Неаполі). А також був нагороджений тренер студентки, Володимир Москаленко, викладач ДЮСШ «Динамо».

«Наші чемпіони прославляють Україну на міжнародних теренах. Щиро дякую тренерам, які готують молодь і віддають цій справі все своє життя», – зазначив Олександр Сєнкевич.