Студентки з Могилянки представили Україну на Чемпіонаті Світу з академічного веслування.

З 9 по 16 вересня у місті Пловдів (Болгарія) проходив Чемпіонат Світу з академічного веслування.

Загалом, першою і єдиною призовою медаллю, яку здобула Україна на нинішньому Чемпіонаті Світу, стала бронза спортсменів – чоловіків (Дмитро Міхай, Сергій Грін, Олександр Надтока та Іван Довгодько). Результат української четвірки на 1,97 секунди менший за результат італійської команди, яка отримала золоту медаль.

Як повідомляє Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, у змаганнях брали участь і чотири спортсменки, які представляли ШВСМ нашого міста. Так Ганна Димова та Юлія  Коваленко, які є студентками ЧНУ ім. Петра Могили,  посіли 7 місце у класі човнів «жіноча четвірка, парна легка вага»; Олена Буряк – 9 місце у класі човнів W4x; Оксана Голуб – 10 місце у класі човнів W2.

Приємно знати, що спортсмени Могиляки роблять вклад не лише в історію університету, а й в історію всесвітнього спорту. Це неабияка честь – представляти Україну на Чемпіонаті Світу, і ми бажаємо успіхів і наснаги як спортсменам, так і тренерам в подальших змаганнях!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.