Студентки спеціальності «Геодезія та землеустрій» взяли участь у XVІІ міжнародній конференції «MAJESTY OF MARKETING»

Студентки спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Аліна Горгоц, Вікторія Гориславська (група 518 М), Александра Ковальова, Вікторія Юзва (група 318) взяли участь у XVІІ міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «MAJESTY OF MARKETING», що відбулась 9 грудня 2021 році у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» за підтримки Ресурсного центра зі сталого розвитку ВГО «Інноваційний університет».

Науковим керівником доповідей виступили представники факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили: доктор економічних наук, професор О. В. Лазарєва та кандидат геологічних наук, доцент С. М. Смирнова.

Робочою мовою конференції була англійська. Тематика доповідей наступна:

• Горгоц Аліна, «THE DEVELOPMENT OF THE PROCESS OF CONVERGENCE IN LAND UTILIZATION»;
  • Гориславська Вікторія, «PLAINING OF AGRICULTURAL LAND UTILIZATION»;
  • Ковальова Александра, Юзва Вікторія, «DEVELOPMENT OF MANAGEMENT AND MARKETING IN ACTIVITIES OF ENTERPRISES».

Виступи викликали жваве обговорення слухачів. Студенткам було поставлено ряд запитань, на які вони надали відповіді.

Бажаємо студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» і надалі у своїй професійній діяльності після закінчення навчання приймати науково обґрунтовані інноваційні рішення з урахуванням викликів сталого розвитку!

Додаткова інформація у Facebook за посиланням.