Студентки Могилянки стали переможцями фінального етапу конкурсу імені Т. Шевченка

2 лютого 2019 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради проведено фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В ньому взяли участь і представники з ЧНУ ім. Петра Могили: студентки IV курсу спеціальності “Філологія” Андріана Марчак та Єлизавета Самунь, а також студентка II курсу юридичного факультету Вікторія Дудка разом із викладачами Г. С. Косарєвою  та В.М. Понкратовою.

Студенти ЧНУ імені П. Могили стали переможцями обласного етапу змагань, їх було нагороджено дипломами.

Бажаємо подальших звершень і перемог!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77