Студентки-фінансистки взяли участь у конкурсі від Global Money Week

У березні 2024 студентки факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили  взяли участь у конкурсі від Global Money Week, щорічній міжнародній освітній кампанії, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань та умінь, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту.

У цей час у різних країнах проходять тематичні заходи, уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання й конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молоді.

Студентки-фінансистки Катерина Кочуг, Марія Варій, Катерина Єфименко та Ольга Маніяк створили постери для конкурсу «Мистецтво надійних паролів». Дівчата брали участь в конференції Finlit forum з розвитку фінансової грамотності.

Додатково провели дві онлайн-зустрічі з фінансовими експертами у форматі «питання – відповідь».

Зазначені заходи – чудова можливість спільного обговорення актуальних питань зі сфери фінансів та обмін досвідом.