Студентки-фінансистки ЧНУ імені Петра Могили беруть участь у міжнародній програмі стажування в Swansea University

Студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Крістіна Барна, Марія Варій, Олена Воробйова, Дарина Попова (211 група) та Аліна Бенюх (311 група) беруть участь у програмі міжнародного стажування в Університеті Свонсі (Вельс, Велика Британія).

«Студентський обмін у Свонсі був для нас насправді дуже неочікуваний, ми сподівалися, що поїдемо туди, однак тоді все здавалось нереальним. Навчання в університеті Свонсі стало для нас величезною можливістю рости і розвиватись як фахівці в своїй галузі, продовжувати студентське життя попри те, в яких складних умовах ми всі опинились. Ми дуже вдячні нашому рідному Чорноморському національному університету імені Петра Могили за таку чудову можливість і університету Свонсі за теплий прийом і високу якість навчання. За декілька тижнів перебування тут ми познайомились з великою кількістю чудових людей, що закохані у свою професію і готові ділитися власними знаннями і досвідом з нами. Знання, що ми отримали тут будуть дуже корисними, як для нас самих, так і для майбутнього нашої держави, в розвиток якої ми хочемо внести досвід наших партнерів із Свонсі», – діляться своїми враженнями Крістіна Барна, Марія Варій, Олена Воробйова та Дарина Попова.

Також лише позитивні емоції в Аліни Бенюх: «Університет дуже підтримує українців. 8 лютого для всіх українців, що навчаються в університеті було організовано Welcome event, де ми мали можливість поспілкуватись у неформальній обстановці. 24 лютого навпроти мерії міста відбувся неформальний мітинг за підтримки валлійців з приводу річниці повномасштабного вторгнення ворога в Україну.

Я вдячна рідному Чорноморському національному університету імені Петра Могили за можливість отримати нові знання та навички у Свонсі. Я впевнена, що набуті мною знання з фінансів стануть у нагоді при відбудові економіки України після нашої перемоги».

Колектив кафедри «Фінансів і кредиту» пишається здобутками наших студенток. Бажаємо наснаги та досягнення нових вершин!