Студентки факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у роботі молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО

На початку грудня  2021 року студентки 491 групи факультету політичних наук  ЧНУ імені Петра Могили  – Анна Фесик та Діана Кузнецова взяли участь у роботі молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО. Захід пройшов у місті  Києві

Анна та Діана на власному практичному досвіді спробували себе справжніми представниками організації учасниці в ПА НАТО.

Учасники зустрічі спілкувалися  з представниками НАТО та поважними гостями, зокрема з директоркою Центру інформації та документації НАТО Вінетою Кляйне, заступником глави місії в посольстві Великої Британії в Україні Ніколасом Гарроксом, послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким, заступницею Голови Постійної Делегації у Парламентській асамблеї НАТО Соломією Бобровською, а також послом з особливих доручень ЄС та НАТО Олексієм Селіном.

Проєкт «Молодіжна модель Парламентської асамблеї НАТО» задумано для кращого ознайомлення молодих українців із принципами роботи та засадами діяльності ПА НАТО, а також з метою надання розуміння як діє ключовий демократичний механізм прийняття рішень НАТО в багатонаціональному середовищі, напрацювати багато особистих контактів, безпосередньо передати наявний у парламентарів і фахівців дипломатичного профілю досвід теперішнім студентам закладів вищої освіти.

Реалізацією проєкту займається ГО «Мережа захисту національних інтересів АНТС» за підтримки Центру документації та інформації НАТО. Учасниками засідання молодіжної моделі ПА НАТО стали 84 представники студентства з різних куточків України.