Студентки факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили у складі Миколаївської команди ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ5-МФКФК перемогли на чемпіонаті України

Студентки факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили у складі Миколаївської волейбольної команди ЦОП-ЧНУ-ДЮСШ5-МФКФК двома перемогами завершили третій тур Вищої ліги з волейболу.

Протягом 16–17 грудня 2023 року м. Черкаси приймали третій тур регулярного чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд.

У рамках третього туру волейбольний клуб «ЦОП-ДЮСШ-5-ЧНУ» зіграв два матчі, у яких команда тренера Вадима Бахматова одержала дві перемоги:

• ВК «Університет-ШВСМ» – ВК «ЦОП-ДЮСШ-5-ЧНУ» – 0:3 (13:25, 23:25, 22:25);
  • ВК «ЦОП-ДЮСШ-5-ЧНУ» – МСК «ДНІПРО-КДЮСШ-1 ЧМР» – 3:1 (25:22, 19:25, 25:18, 25:16).

Наразі дівчата знаходяться на другій позиції у Вищій лізі та мають однакову кількість балів із лідером змагань, командою «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ».

Вітаємо наших студенток та бажаємо їх найкращих результатів!