Студентки ЧНУ імені Петра Могили відвідали Народні польські читання, організовані в Миколаєві

Дев’ятий рік поспіль під патронатом Президента Республіки Польща на початку вересня у Польщі, Україні та інших країнах ЄС проводиться Народне читання. Цьогоріч ця подія відбулась 5 вересня і для читання обрали драму Юліуша Словацького «Балладина». Це класичний твір польського романтизму.

Щорічно Миколаїв також долучається до цієї події.

Народні польські читання зазвичай проходять за сприяння Товариства поляків у Миколаєві на чолі з пані Кристиною Кшенжопольською. Тож поляки, полоністи та усі охочі читали «Балладину» Юліуша Словацького. Студентки інституту філології ЧНУ імені Петра Могили: 546 групи – Козоріз Вікторія та 548 групи Еліна Курінна на чолі з Александрою Цибульською також були запрошені на цей захід і взяли в ньому активну участь. За словами учасників читання, усі отримали неймовірний заряд позитиву від цього заходу!