Студентки ЧНУ імені Петра Могили представили університет на Конкурсі краси особистості «Перша Леді»


27 листопада студентки миколаївських вишів брали участь у регіональному етапі Конкурсу краси особистості «Перша Леді», яку проводить ГО Студреспубліка. У конкурсі взяло участь 8 студенток з різних навчальних закладів міста.

ЧНУ імені Петра Могили представляли три студентки: Дарина Коноваленко, Софія Сидорук та Світлана Чечель. І хоча головний титул цього року дівчатам вибороти не вдалося, студентки гідно представили університет і кожна стала «Першою Леді» в різних номінаціях, а також отримала цінні подарунки від партнерів конкурсу.

 

Головною метою конкурсу був пошук гармонійного образу дівчини, яка приваблива не тільки зовні, але і внутрішньо. Гідна такого титулу також повинна бути талановита і соціально активна, щоб на найвищому рівні представити Миколаївщину на всеукраїнському півфіналі конкурсу «Перша Леді-2020/2021». Кожна з дівчат представила відеовізитку, де розповіла про себе і свої захоплення. Номінантки на корону в конкурсі талантів виконували музичні хіти, танцювали і демонстрували акторську майстерність.

 

Дар’я Коноваленко, студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» отримала титул «Перша леді Грація 2019». Дар’я має неабиякий досвід участі у подібних заходах, адже є володаркою 8 всеукраїнських і 2 всесвітніх титулів конкурсів краси і таланту.

 

«Цілеспрямованість – для мене не просто слово. Я б хотіла святкували свій випускний зі своїми однокласниками, але в цей час я летіла до Італії, щоб представити Україну на світовому конкурсі краси і поборотися за титул “Best model of the Universe”. Там моїми друзями стали міс Японія і містер Америка. Я прагну впевнено йти до своєї мети», – каже Дар’я.

Дівчина вже понад три роки працює моделлю, за плечима Дар’ї десятки зйомок, показів, телеефірів. Вона дефілювала подіумом у сукні Валентина Юдашкіна, знімалася у проєкті Нового каналу, рекламувала всесвітньо відомі бренди. Проте моделінг для дівчини лише хобі.

 

«Найзаповітніша моя мрія – стати професійною телеведучою. Перші кроки до своєї мети я почала робити дуже рано. Два роки я працювала ведучою власної програми на ТК Миколаїв, я сама готувала для себе образи і писала сценарій, вела концерт до Дня міста, десятки міських концертів і різноманітних заходів. Моє серце б’ється в ритмі великого міста, я постійно прагну чогось нового і вважаю, що чим вищу планку ти собі поставиш, тим більшого зможеш досягти, тому я обираю впевнено йти до своєї мрії», – зазначає Дар’я.

Дякуємо дівчатам за гідне представлення університету на регіональному етапі Конкурсу краси особистості «Перша Леді» та бажаємо успіхів!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …