Студентки ЧНУ імені Петра Могили представили університет на Конкурсі краси особистості «Перша Леді»

27 листопада студентки миколаївських вишів брали участь у регіональному етапі Конкурсу краси особистості «Перша Леді», яку проводить ГО Студреспубліка. У конкурсі взяло участь 8 студенток з різних навчальних закладів міста.

ЧНУ імені Петра Могили представляли три студентки: Дарина Коноваленко, Софія Сидорук та Світлана Чечель. І хоча головний титул цього року дівчатам вибороти не вдалося, студентки гідно представили університет і кожна стала «Першою Леді» в різних номінаціях, а також отримала цінні подарунки від партнерів конкурсу.

Головною метою конкурсу був пошук гармонійного образу дівчини, яка приваблива не тільки зовні, але і внутрішньо. Гідна такого титулу також повинна бути талановита і соціально активна, щоб на найвищому рівні представити Миколаївщину на всеукраїнському півфіналі конкурсу «Перша Леді-2020/2021». Кожна з дівчат представила відеовізитку, де розповіла про себе і свої захоплення. Номінантки на корону в конкурсі талантів виконували музичні хіти, танцювали і демонстрували акторську майстерність.

Дар’я Коноваленко, студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» отримала титул «Перша леді Грація 2019». Дар’я має неабиякий досвід участі у подібних заходах, адже є володаркою 8 всеукраїнських і 2 всесвітніх титулів конкурсів краси і таланту.

«Цілеспрямованість – для мене не просто слово. Я б хотіла святкували свій випускний зі своїми однокласниками, але в цей час я летіла до Італії, щоб представити Україну на світовому конкурсі краси і поборотися за титул “Best model of the Universe”. Там моїми друзями стали міс Японія і містер Америка. Я прагну впевнено йти до своєї мети», – каже Дар’я.

Дівчина вже понад три роки працює моделлю, за плечима Дар’ї десятки зйомок, показів, телеефірів. Вона дефілювала подіумом у сукні Валентина Юдашкіна, знімалася у проєкті Нового каналу, рекламувала всесвітньо відомі бренди. Проте моделінг для дівчини лише хобі.

«Найзаповітніша моя мрія – стати професійною телеведучою. Перші кроки до своєї мети я почала робити дуже рано. Два роки я працювала ведучою власної програми на ТК Миколаїв, я сама готувала для себе образи і писала сценарій, вела концерт до Дня міста, десятки міських концертів і різноманітних заходів. Моє серце б’ється в ритмі великого міста, я постійно прагну чогось нового і вважаю, що чим вищу планку ти собі поставиш, тим більшого зможеш досягти, тому я обираю впевнено йти до своєї мрії», – зазначає Дар’я.

Дякуємо дівчатам за гідне представлення університету на регіональному етапі Конкурсу краси особистості «Перша Леді» та бажаємо успіхів!