Студентки ЧНУ імені Петра Могили посіли призові місця в обласному етапі XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

12 лютого 2022 року в Миколаєві проведено III (обласний) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: у чотири етапи для школярів і ліцеїстів та в три етапи для учнів ЗПТО, студентів і курсантів ЗВО І-ІV рівнів акредитації. Учасниками змагання стали й наші студентки.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляли студентки Інна Семеліт (446 група), Тетяна Данчева, (1201 група) та Аліна Доній (151 група).

Студентка факультету філології Могилянки Інна Семеліт (керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології та міжкультурної комунікації Людмила Островська) гідно представила університет, посівши II місце серед учасників гуманітарного напрямку. Студентка Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Данчева посіла II місце у номінації «Негуманітарні спеціальності». Студентка першого курсу Аліна Доній посіла III місце. Далі вони будуть брати участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Також членом журі в останній секції стала доцент  кафедри української філології та міжкультурної комунікації факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Денищич.

Захід традиційно відбувся на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради, а також Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Вищого професійного училища № 21 міста Миколаєва. У конкурсі взяли участь 146 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 10 учнів закладів професійно-технічної освіти, 14 студентів закладів передвищої освіти та 7 студентів закладів вищої освіти Миколаївщини.

Вітаємо студенток ЧНУ імені Петра Могили  із гарними результатами та зичимо успіхів на наступному етапі!