Студентки ЧНУ імені Петра Могили посіли призові місця в обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

30 листопада 2019 р. в Миколаєві проведено ІІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: в чотири етапи для школярів та ліцеїстів і у три етапи для учнів ЗПТО, студентів і курсантів ЗВО І–ІV рівнів акредитації.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляли студентки А. Синякова (346 гр.) та Л. Мельницька (126 гр.). Під час урочистого відкриття із привітанням та побажанням успіхів і вагомих перемог до юних знавців рідної мови звернувся Василь Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України. Вже традиційно змагання відбувалися на базі Першої української гімназії ім. М.Аркаса.

Студенка інституту філології Могилянки А. Синякова (керівник – д.філол.н. І.Даниленко) гідно представила університет, посівши ІІ місце. Студентка Медичного інституту 126 групи Л. Мельницька (керівник – к.пед.н. Т.Денищич) посіла ІІ місце у номінації «Негуманітарні спеціальності». Далі вони будуть брати участь у Всеукраїнському етапі конкурсу у лютому 2020 року.

Вітаємо учасниць з гідним результатом та бажаємо успіхів на наступному етапі!