Студентки ЧНУ братимуть участь у Студентських Європейських іграх у змаганнях з пляжного волейболу

Студентки Факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Валерія Булаковська та Катерина Дубова візьмуть участь у Студентських Європейських іграх у змаганнях з пляжного волейболу, які відбудуться 21-26 липня у м. Копер, Словенія.

Бажаємо нашим студенткам успіху та перемоги!

Сьогодні, 22 липня, здобуто першу перемогу команди ЧНУ ім. Петра Могили у змаганнях з пляжного волейболу у м.Копер, Словенія! Вітаємо!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики