Студентка спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних наук взяла участь в онлайн-хакатоні


27 – 29 жовтня відбувся  онлайн-хакатон «Hack4Good: як зацікавити дівчат у STEM».

Організатори  Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива #ДівчатаSTEM) і Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, за  фінансової підтримки уряду Швеції, отримали неймовірну кількість заявок – 270 і тому збільшили кількість учасниць  з 30 до 45.

Студентка 2 курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних наук Гайсюк Аліна пройшла відбір, проведений експертним журі.

Впродовж трьох днів дівчата-студентки зі всієї України розробляли власні інноваційні рішення, спрямовані на покращення шкільної STEM-освіти та підвищення інтересу школярок до технічних спеціальностей.

Учасниці поглибили свої знання з гендерної рівності, практикували дизайн-мислення, розробляли дизайн продукту, дізналися про мистецтво презентацій та пітчингу, а також отримали кар’єрну консультацію про правильний вибір кар’єри.

Команда “Амбітні” (до якої входила Аліна Гайсюк) розробляли безкоштовну платформу «‎G-STEM» для розвитку дівчат у STEM. Всі учасниці Хакатону отримали заохочувальні подарунки  й позитивні  емоції, а найактивніші дівчата виграли можливість пройти курс від партнерів заходу Beetroot Ukraine і Beetroot Academy.

Хакатон “Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями” довів, що проактивні дівчата прагнуть змінювати світ й залучати ще більше дівчат у STEM.

фото.jpg

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …