Студентка спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних наук взяла участь в онлайн-хакатоні

27 – 29 жовтня відбувся  онлайн-хакатон «Hack4Good: як зацікавити дівчат у STEM».

Організатори  Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива #ДівчатаSTEM) і Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, за  фінансової підтримки уряду Швеції, отримали неймовірну кількість заявок – 270 і тому збільшили кількість учасниць  з 30 до 45.

Студентка 2 курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» факультету комп’ютерних наук Гайсюк Аліна пройшла відбір, проведений експертним журі.

Впродовж трьох днів дівчата-студентки зі всієї України розробляли власні інноваційні рішення, спрямовані на покращення шкільної STEM-освіти та підвищення інтересу школярок до технічних спеціальностей.

Учасниці поглибили свої знання з гендерної рівності, практикували дизайн-мислення, розробляли дизайн продукту, дізналися про мистецтво презентацій та пітчингу, а також отримали кар’єрну консультацію про правильний вибір кар’єри.

Команда “Амбітні” (до якої входила Аліна Гайсюк) розробляли безкоштовну платформу «‎G-STEM» для розвитку дівчат у STEM. Всі учасниці Хакатону отримали заохочувальні подарунки  й позитивні  емоції, а найактивніші дівчата виграли можливість пройти курс від партнерів заходу Beetroot Ukraine і Beetroot Academy.

Хакатон “Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями” довів, що проактивні дівчата прагнуть змінювати світ й залучати ще більше дівчат у STEM.

фото.jpg