Студентка шостого курсу медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили бере участь у програмі академічної мобільності в університеті Свонсі

Студентка шостого курсу медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили спеціальності 222 «Медицина» Марія Григорян бере участь у програмі академічної мобільності в університеті Свонсі (Велика Британія), який є твінінг-партнером ЧНУ імені Петра Могили.

В інтерв’ю телекомпаніі ВВС Марія повідомила: «Коли прес-центр університету зв’язався зі мною та запропонував взяти участь в інтерв’ю, я почувалась захопленою цією можливістю. Інтерв’ю відбулося в бібліотеці університету, де я зустрілась з професійними журналістами, які ставили мені запитання про мене, мій досвід роботи в Україні під час війни та мої думки щодо відмінностей між медичною системою в Україні та Великій Британії.

Хоча спочатку я трохи хвилювалась, журналісти допомогли мені почуватися комфортно та невимушено під час інтерв’ю. Вони цікавилися моєю точкою зору та досвідом. Мені було легко відповісти на запитання, які вони мені ставили, і я була рада поділитися своєю унікальною точкою зору з їх аудиторією.

Після інтерв’ю я відчула гордість за можливість представляти Україну та поділитися своїм досвідом із ширшою аудиторією. Також було приємно відчувати підтримку та доброзичливість жителів Свонсі з моменту мого прибуття. Я ціную те, що журналісти попросили мою згоду на зйомку і дали мені можливість відмовитися відповідати на запитання.

Підсумовуючи, досвід дачі інтерв’ю каналу BBC був позитивним і корисним досвідом для мене як студента за обміном в університеті Свонсі. Це була можливість поділитися своєю точкою зору та досвідом із ширшою аудиторією та представити Україну. Я назавжди запам’ятаю цей досвід як яскравий момент мого часу тут».

Пишаємося досягненнями наших студентів! Бажаємо наснаги та нових творчих злетів!