Студентка Могилянки стала переможцем на фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка серед студентів закладів вищої освіти

Студентка 251 групи спеціальності «Право» ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія  Дудка стала переможцем та отримала диплом другого ступеня на фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (університети й академії, негуманітарний профіль). Наказ №418 від 01.04.2019 р. «Про нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Вітаємо переможця та її керівника – викладача кафедри української філології, теорії та історії літератури Валентину Понкратову!