Студентка-міжнародниця ЧНУ імені Петра Могили серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


Минулого тижня було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у 2019-2020 н.р. У цьогорічному конкурсі за перемогу боролися 45 студентів зі всієї України.

Студентка-міжнародниця четвертого курсу ЧНУ імені Петра Могили – Софія Тамарянська нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Проблематика наукових робіт була досить різноманітною. Софія вже не один рік цікавиться зовнішньою політикою та дипломатією Ватикану, що знайшло підтвердження і у конкурсній роботі на тему «Врегулювання конфліктів та подолання глобальних проблем сучасності у зовнішній політиці Святого Престолу» (науковий керівник – кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики І. В. Тихоненко).

Факультет політичних наук пишається своїми студентами та бажає Софії успішного завершення навчального року, оптимізму та нових звершень!

Вітаємо наших міжнародників із черговою перемогою!

Тамарянс_ка.jpg (960×1280)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут