Студентка-міжнародниця ЧНУ імені Петра Могили серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт


Минулого тижня було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у 2019-2020 н.р. У цьогорічному конкурсі за перемогу боролися 45 студентів зі всієї України.

Студентка-міжнародниця четвертого курсу ЧНУ імені Петра Могили – Софія Тамарянська нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Проблематика наукових робіт була досить різноманітною. Софія вже не один рік цікавиться зовнішньою політикою та дипломатією Ватикану, що знайшло підтвердження і у конкурсній роботі на тему «Врегулювання конфліктів та подолання глобальних проблем сучасності у зовнішній політиці Святого Престолу» (науковий керівник – кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики І. В. Тихоненко).

Факультет політичних наук пишається своїми студентами та бажає Софії успішного завершення навчального року, оптимізму та нових звершень!

Вітаємо наших міжнародників із черговою перемогою!

Тамарянс_ка.jpg (960×1280)

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут