Студентка-міжнародниця ЧНУ імені Петра Могили серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Минулого тижня було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у 2019-2020 н.р. У цьогорічному конкурсі за перемогу боролися 45 студентів зі всієї України.

Студентка-міжнародниця четвертого курсу ЧНУ імені Петра Могили – Софія Тамарянська нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Проблематика наукових робіт була досить різноманітною. Софія вже не один рік цікавиться зовнішньою політикою та дипломатією Ватикану, що знайшло підтвердження і у конкурсній роботі на тему «Врегулювання конфліктів та подолання глобальних проблем сучасності у зовнішній політиці Святого Престолу» (науковий керівник – кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики І. В. Тихоненко).

Факультет політичних наук пишається своїми студентами та бажає Софії успішного завершення навчального року, оптимізму та нових звершень!

Вітаємо наших міжнародників із черговою перемогою!

Тамарянс_ка.jpg (960×1280)