Студентка медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили з Індії виконала пісню «Ой, у лузі червона калина…» на підтримку захисників України.

Відео було створено як шана воїнам, що захищають свою землю і свій народ, жертвують собою задля перемоги, та розміщено у дописі на фейсбук.

Марія Мартін провчилась у ЧНУ 4 роки. У пості зазначила, що її серце разом з Україною. Як і всі жителі Миколаєва Марія застала початок війни рано вранці: прокинулася від вибуху та звуків реактивного літака. Невдовзі після цього медичний інститут ЧНУ імені Петра Могили забезпечив іноземним студентам евакуацію на батьківщину.

«Я дуже пишаюся військовими, тими зусиллями, які вони доклали, вони воїни. Крім того, підтримка, яку надають їхні близькі, робить їх набагато сильнішими в боротьбі з кривавими росіянами. Президент і громадяни разом об’єднані за свою свободу, і я теж одна із них».

Також Марія зазначила, що війна закінчиться, але залишить по собі величезний вплив, особливо на дітей:

«Я впевнена, що цьому настане кінець, але шрам в серці кожної дитини не зникне. Війна забрала їхнє дитинство, друзів, сім’ю, це також сильно вплине на їхнє майбутнє, і це дуже сумно. З цим треба щось робити».

Дякуємо за свідому позицію та підтримку нашим студентам з Індії!