Студентка кафедри журналістики ЧНУ стала Глобальним послом миру від України в Global Peace Chain

Студентка кафедри журналістики ЧНУ імені Петра Могили Єлизавета Безушко стала Глобальним послом миру від України в Global Peace Chain. Про це Ліза повідомила на своїй сторінці Фейсбук.

«Мені дуже приємно стати Глобальним послом миру! Раді представляти Україну у Global Peace Chain», – зазначає вона.

Глобальна місія миру полягає в тому, аби вирощувати культуру толерантності, інклюзивності, міжвіри гармонії, співіснування, любові та соціальної миротворчості через кордон. Представники Global Peace Chain вважають, що це можливо через табори миру та інтерактивні сесії, а також мирні переговори з зацікавленими сторонами суспільства, такими як дипломати, релігійні вчені та громадські групи, організації.

Профіль Лізи можна переглянути за посиланням.