Студентка кафедри журналістики ЧНУ стала Глобальним послом миру від України в Global Peace Chain


Студентка кафедри журналістики ЧНУ імені Петра Могили Єлизавета Безушко стала Глобальним послом миру від України в Global Peace Chain. Про це Ліза повідомила на своїй сторінці Фейсбук.

«Мені дуже приємно стати Глобальним послом миру! Раді представляти Україну у Global Peace Chain», – зазначає вона.

Глобальна місія миру полягає в тому, аби вирощувати культуру толерантності, інклюзивності, міжвіри гармонії, співіснування, любові та соціальної миротворчості через кордон. Представники Global Peace Chain вважають, що це можливо через табори миру та інтерактивні сесії, а також мирні переговори з зацікавленими сторонами суспільства, такими як дипломати, релігійні вчені та громадські групи, організації.

Профіль Лізи можна переглянути за посиланням.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …