Студентка-філологиня Могилянки Валерія Мірошниченко посіла друге місце у Всеукраїнському шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вітає лауреата Вскукраїнського конкурсу!

У березні 2023 року студентка другого курсу факультету філології Могилянки Валерія Мірошниченко виборола друге місце у Всеукраїнському шекспірівському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса в номінації креативних проєктів за представлення методики використання буктрейлерів для вивчення творів Вільяма Шекспіра.

Конкурс тривав на базі Запорізького національного університету.

Презентація роботи у фіналі продемонструвала ще й відмінне володіння сучасними технологіями. Роботу переглянути можна тут.

Науковий керівник студентки: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології Зубенко Т.В.

Адже саме буктрейлер є одним з найефективніших методів не тільки популяризації певного твору, але й безпосередньо його детального вивчення, оскільки створення лише критичного матеріалу зовсім недостатньо. Він допомагає візуалізувати твір руками студентів.

Український Шекспірівський Портал