Студентка факультету політичних наук Могилянки стала учасницею програми стажування у Національному агентстві з питань запобігання корупції

Студентка 4 курсу факультету політичних наук спеціальності “Політологія” ЧНУ імені Петра Могили Жанна Оганесян стала однією з учасниць програми стажування у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК).

Стажування організовано НАЗК спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Його метою є залучення молоді до розбудови доброчесності суспільства та поглиблення знань про антикорупційну діяльність НАЗК в Україні. Період проходження стажування – з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року. Студентка ЧНУ імені Петра Могили проходитиме стажування у Відділі комунікацій та інформаційної політики.

Під час стажування в НАЗК стажери зможуть:

• ознайомитися з організацією роботи органу зсередини;
  • дізнатися більше про діяльність кожного зі структурних підрозділів і їхню роль у запобіганні корупції;
  • навчитися користуватися наявними антикорупційними інструментами;
  • відвідати навчальні лекції за темами антикорупції, доброчесності та діяльності НАЗК;
  • долучитися до процесів запобігання корупції в Україні.

Вітаємо Жанну з проходженням конкурсного відбору та бажаємо цікавого і продуктивного стажування!