Студентка Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили отримала іменну стипендію

Оганесян Жанна, студентка 2 курсу спеціальності «Політологія» Факультету політичних наук, отримала стипендію Всеукраїнської громадської організації «Спілка вірмен України» за відмінні успіхи в навчанні, наукову діяльність та активну громадську позицію.

Стипендія «Спілки вірмен України» – це спеціальна програма сприяння та підтримки студентів вірменського походження, яка направлена на підвищення їхньої мотивації до професійної та особистісної самореалізації. Стипендію присвоюють на конкурсній основі студентам, які проявляють прагнення та успіхи в сфері освіти, науково-технічній та культурно-просвітницькій області, які також володіють лідерськими якостями, тим, хто прагне до професійного росту. Ця програма була ініційована головою СВУ Віленом Шатворяном у 2018 році та проходить вже вчетверте.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та перемог!