Студентка Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили отримала іменну стипендію


Оганесян Жанна, студентка 2 курсу спеціальності «Політологія» Факультету політичних наук, отримала стипендію Всеукраїнської громадської організації «Спілка вірмен України» за відмінні успіхи в навчанні, наукову діяльність та активну громадську позицію.

Стипендія «Спілки вірмен України» – це спеціальна програма сприяння та підтримки студентів вірменського походження, яка направлена на підвищення їхньої мотивації до професійної та особистісної самореалізації. Стипендію присвоюють на конкурсній основі студентам, які проявляють прагнення та успіхи в сфері освіти, науково-технічній та культурно-просвітницькій області, які також володіють лідерськими якостями, тим, хто прагне до професійного росту. Ця програма була ініційована головою СВУ Віленом Шатворяном у 2018 році та проходить вже вчетверте.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …