Студентка факультету комп’ютерних наук взяла участь у 15-й Міжнародній конференції з радіоелектроніки, телекомунікацій та комп’ютерної інженерії

Магістр з комп’ютерних наук Катерина Обухова (науковий керівник –  д.т.н., доц. Журавська І. М.) взяла участь 15-й Міжнародній конференції Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET), яка проходила в смт Славському 25-29 лютого 2020 року (проводить Американський Інститут інженерів з електротехніки та електроніки).

Праці конференції реферуються у наукометричній базі Scopus. Катерина представила доповідь за матеріалами своєї магістерської роботи «Diagnostics of Power Consumption of a Mobile Device Multi-Core Processor with Detail of Each Core Utilization».

Зазначимо, що це вже третій захід із міжнародного досвіду студентки. Вона проходила семестрове навчання в університеті Саарланда (Німеччина) та виграла грант на участь у форумі «Жінки в ІТ» (Варшава, Польща).

Пишаємося нашою випускницею!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).