Студентка факультету комп’ютерних наук Поліна Кравченко взяла участь літній школі «Start-ups, transfer and digital studies»

З 3 по 9 вересня 2023 року студентка факультету комп’ютерних наук (спеціальність – «Комп’ютерна інженерія») Поліна Кравченко взяла участь літній школі «Start-ups, transfer and digital studies», що проходила на базі університету Адама Міцкевича (Польща, Познань).

У перший день учасників познайомили зі структурою, особливостями, напрямками роботи, історією заснування, співпрацею та планами на майбутнє трьох навчальних закладів, які стали співорганізаторами літньої школи, зокрема це Університет Адама Міцкевича (Польща, Познань), Університет Віадріна (Німеччина, Франкфурт-над-Одером), Колегіум Полонікум (Польща, Слубіце).

Наступного дня проводилося декілька видів занять: Intercultural workshop, Language courses та лекція з Development programs for Ukraine.

Заняття були спрямовані на комунікацію, щоб учасники більше дізналися один про одного, розповіли про власні думки та обмінялися враженнями.

Увечері відбулась не менш цікава екскурсія містом Франкфуртом (Одер), у якому учасники побачили цікаву архітектуру, природу, почули про історію створення університету Віадріна.

«Середа була найсиченішою, адже це день, коли вся делегація отримала можливість відвідати столицю Німеччини – Берлін. А також познайомитися з місцевим простором для стартапів – BuM, стартап-інкубатором PHINEO Incubator, заслухати пітч стартап-команд, почути про їх ідеї, бажання та у якому напрямку рухаються стартапи Німеччини.

7 вересня – це був день, у який кожен із учасників мав можливість відпочити після насиченої подорожі до Берліна, відновити сили, побачити місто Франкфурт зі сторони річки Одер на катері, а увечері провести активно, весело, дружньо у теплому колі час у студентському просторі міста Франкфурт – KuKuRyKu!», – говорить Поліна Кравченко.

В останній день були заняття – Intercultural workshops, Language courses. В той же день учасники продемонстрували виконане домашнє завдання та на мовних курсах прослухали цікаві факти та життєві історії про Німеччину. Також, учасників познайомили з сучасною підструктурою колегіуму Полонікуму – The European New School of Digital Studies.

Усі учасники отримали сертифікати за участь у літній школі «Start-ups, transfer and digital studies».