Студентка факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили взяла участь в організації спортивного свята для дітей із ментальними порушеннями

Тренер ЖФК «Ніка», тренер-реабілітолог, студентка 3 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Яна Манчик взяла  участь в організації свята «Так, я можу» для дітей із ментальними порушеннями, яке пройшло у спорткомплексі «Надія» 23 вересня 2021 року. Спортивне свято дало початок проєкту за програмою міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation, що підтримує дітей з ментальною інвалідністю.

Організатори підкреслили важливість занять спортом для дітей з особливими потребами. Діти опановували ази фехтування, футболу та легкої атлетики.

За підтримки благодійного фонду планують відкрити спортивні групи із занять футболом для дітей з ментальними порушеннями, оскільки футбол є масовим видом спорту та сприятиме покращенню комунікації серед дітей.
Переглянути відео про свято можливо за посиланням.