Студентка факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили виступила співорганізатором Різдвяного турніру з фут залу серед дівчат

У неділю, 16 січня, у спортивній залі 79-ої окремої десантно-штурмової бригади відбувся Різдвяний турнір з фут залу серед дівчат 2010 року народження та молодше.

Захід відбувся під егідою Асоціації футболу Миколаївської області. Одним з організаторів заходу виступила голова комітету жіночого футболу АФМО, студентка 3 курсу спеціальності Фізична культура і спорт ЧНУ імені Петра Могили Яна Манчик.

Змагалися за головний приз турніру чотири команди:«Промінь» (Горохівська ОТГ), «Новий Буг», «Нова Каховка» (Херсонська обл.) та збірна Миколаєва.

На урочистому відкритті заходу учасників змагання привітали спеціаліст комітету дитячо-юнацького футболу АФМО Микола Некрасов та голова комітету жіночого футболу Яна Манчик.

Більше про турнір за посиланням