Студентка факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили виборола нагороди на Чемпіонат Європи з плавання

У португальській Мадейрі у травні 2021 року пройшов Чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Гонтар Анна – студентка 1 курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” факультету  фізичного виховання  та спорту  ЧНУ ім. П. Могили, майстер спорту України міжнародного класу, входила до складу Національної  паралімпійської збірної команди України  та здобула багато нагород у різних категоріях.

Вона  стала чемпіонкою на дистанції 100 м на спині, срібною призеркою на дистанції 200 м комплексним плаванням, дворазовою бронзовою призеркою на дистанціях 50 м вільним стилем і 100 м вільним стилем.

Національна паралімпійська збірна команда України викликала справжній фурор на чемпіонаті Європи з плавання, посівши перше місце у командному заліку!

У змаганнях брали  участь спортсмени із 47 країн Європи та світу.

Нагадаємо, що цей чемпіонат Європи надзвичайно важливий для спортсменів на шляху до Паралімпіади-2020.

Вітаємо Гонтар Анну студентку факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили та її тренера Ільїна Миколу Семеновича з нагородами  на Чемпіонаті Європи з плавання!