Студентка ЧНУ взяла участь в Академії НАТО

На базі Донецького національного університету ім. Василя Стуса (м. Вінниця) відбулась дводенна осіння Академія НАТО «Встановлення довіри для України: досвід НАТО у примиренні через інформування та діалог».

Захід організував «Центр міжнародної безпеки» разом із ДНУ ім. Василя Стуса і Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України за фінансової підтримки Центру інформації і документації НАТО у Києві.За сприяння декана факультету політичних наук Олександра Шевчука, у заході взяла участь і студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародні відносини» ЧНУ ім. Петра Могили Катерина Пелюх.

Протягом першого дня у приміщенні Вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва перед учасниками виступали досвідчені спікери, які поділились своєю експертною оцінкою загроз національній безпеці України на сучасному етапі, а також можливими варіантами вирішення цих загроз.

Серед спікерів, зокрема, були заступник посла США в Україні Джордж Кент, асоційований науковий співробітник Королівського інституту міжнародних відносин «Chatham House» Джеймс Шерр та директор Центру геополітичних досліджень Чорноморського регіону Ніка Читадзе.

Другий день був повністю присвячений практичному моделюванню, учасники мали змогу спробувати власні сили у створенні, просуванні і захисті своєї країни, а також побували у ролі видатних політиків та пропонували свої ідеї щодо покращання стану національної безпеки.

xanKZS13wdY 9945 15400415_1163040870447783_1866777875772236784_n DSC_0137

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики