Студентка ЧНУ посіла 3 місце у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили Любов Мельницьку (126 група) з перемогою у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце). Науковий керівник – доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, Денищич Тетяна Альбертівна.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Вітаємо Любов та бажаємо перемог у майбутньому!