Студентка ЧНУ отримала стипендію голови Миколаївської облдержадміністрації

Студентка 3 курсу спеціальності «Економіка підприємства» ЧНУ ім. Петра Могили Ксенія Селіхова отримала стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови Миколаївської обласної ради.

Диплом про призначення стипендії Ксенії вручила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко на засіданні колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Захід відбувся 27 грудня в Миколаївському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Такі ж стипендії отримали ще троє кращих учнів професійно-технічних навчальних закладів та п’ять кращих студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Миколаївської області.

Стипендіатів привітав і Народний депутат України Тарас Кремінь. Під час своєї промови Тарас Дмитрович привітав і колектив ЧНУ ім. Петра Могили з отриманням університетом статусу національного.

Щиро вітаємо Ксенію Селіхову, бажаємо успіхів та нових звершень! DSC_0406 DSC_0444 DSC_0527

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики