Студентка ЧНУ імені Петра Могили ввійшла в топ-20 авторів-переможців конкурсу «Як соціальна робота змінює світ»

Студентка кафедри соціальної роботи Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Єлизавета Тітова ввійшла в топ-20 авторів-переможців конкурсу «Як соціальна робота змінює світ».

Конкурс організований за сприяння Міністерства соціальної політики України в партнерстві з UNICEF.

Метою конкурсу є висвітлення інформації про важливість соціальної роботи та діяльності соціальних працівників в Україні.

Серед більш ніж 100 учасників конкурсу визначили 20 переможців, однією з них стала студентка 361 групи спеціальності «Соціальна робота» Єлизавета Тітова.

Призери були запрошені на зустріч з Міністеркою соціальної політики Оксаною Жолнович в Києві, де відбулося обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи, а також питання підтримки багатодітних сімей.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки щиро вітає Єлизавету з перемогою та бажає натхнення на подальші досягнення!