Студентка ЧНУ імені Петра Могили Марія Колісніченко перемогла на Кубку України з параплавання

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає студентку першого курсу навчально-наукового медичного інституту Марію Колісніченко з перемогою на Кубку України з параплавання.

Марія показала найкращий результат, отримавши п’ять золотих медалей в номінаціях:

• 150 метрів комплексним плаванням;
  • 50 метрів на спині;
  • 50 метрів брасом;
  • 50 метрів вільним стилем;
  • 200 метрів вільним стилем.

Це вже не перша перемога Марії, вона займається плаванням з 2016 року в Миколаївському регіональному центрі з фізичної культури і спорту осіб с інвалідністю «Інваспорт».

У розмові з журналістами медіацентру, дівчина говорить, що війна завадила планам у великому спорті, адже вона мала їхати на здобуття кваліфікації. Марія планує надалі продовжувати активні тренування, щоб надалі розвиватися, представляти місто та країну та виборювати першість.

Ми вітаємо Марію, зичимо їй наснаги та здоров’я!