Студентка ЧНУ імені Петра Могили Ірина Шинкарьова, яка перемогла в міжнародному турнірі з паранастільного тенісу

З 5 по 10 березня в італійському місті Ліньяно-Сабб’ядоро відбувся міжнародний турнір із паранастільного тенісу. У змаганнях взяли участь спортсмени з 49 країн світу.

Збірну України представляли вісім тенісистів, серед яких була студентка факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ірина Шинкарьова, яка отримала бронзу в мікс-парі (її партнером став Максим Ніколенко).

У підсумку національна збірна України виборола три золоті медалі, 2,5 срібні (українець Олександр Єзик здобув срібло в парі з корейцем, але до загальнокомандного заліку зараховується 0,5 медалі) та 2 бронзові нагороди.

Вітаємо спортсменів та їх наставників зі здобутками!