Студентка ЧНУ імені Петра Могили Ганна Антикало отримала стипендію Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради

Студентка ЧНУ імені Петра Могили Ганна Антикало  отримала стипендію Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради. Загалом у списку 69 стипендіатів, серед яких паралімпійці та зірки світового спорту з міста Миколаєва.

Ганна Антикало – спортсменка-дзюдоїстка, студентка факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили. Дівчина проявила себе на Всесвітній літній Універсіаді в Неаполі, ставши бронзовою призеркою з дзюдо. Нещодавно була відзначена разом з тренером  Володимиром Москаленком медалями «За працю і звитягу».

Також серед своїх здобутків Ганна має такі досягнення:

• чемпіонка України на Чемпіонаті України з дзюдо (категорія до 70кг, серед молоді до 23 років);
  • 1 місце на ХIV літній Універсіаді  України з дзюдо (категорія до 70кг);
  • чемпіонка Європи із самбо (категорія до 68 кг, серед дорослих) на чемпіонаті Європи;
  • бронзова нагорода з дзюдо (вагова категорія до 70 кг) на ХХХ Всесвітній літній універсіаді у м. Неаполь, Італія.
  • учасниця Кубку Європи з дзюдо в м. Братислава, Словенія

Вітаємо Ганну з отриманням стипендії та бажаємо подальших успіхів!

66256820_2911628832196882_5974350958149238784_n.jpg