Студентка ЧНУ ім. Петра Могили виборола бронзу на Молодіжному чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорок.


З 12 по 14 жовтня в Тбілісі (Грузія) проходив Молодіжний чемпіонаті світу з боротьби самбо. На змаганнях виступили близько 300 спортсменів з різних куточків світу.

Україну представляли 39 спортсменів, серед яких була і студентка ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Антикало. Дівчина гідно представила свою країну та виборола бронзу з боротьби самбо серед юніорок.

Загалом Українська збірна здобула одразу 20 нагород різного ґатунку і в загальнокомандному заліку посіла третє місце.

Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили з успішним виступом на змаганнях та бажаємо більше перемог в майбутньому!

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …