Студентка ЧНУ ім. Петра Могили виборола бронзу на Молодіжному чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорок.


З 12 по 14 жовтня в Тбілісі (Грузія) проходив Молодіжний чемпіонаті світу з боротьби самбо. На змаганнях виступили близько 300 спортсменів з різних куточків світу.

Україну представляли 39 спортсменів, серед яких була і студентка ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Антикало. Дівчина гідно представила свою країну та виборола бронзу з боротьби самбо серед юніорок.

Загалом Українська збірна здобула одразу 20 нагород різного ґатунку і в загальнокомандному заліку посіла третє місце.

Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили з успішним виступом на змаганнях та бажаємо більше перемог в майбутньому!

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …