Студентка ЧНУ ім. Петра Могили виборола бронзу на Молодіжному чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорок.


З 12 по 14 жовтня в Тбілісі (Грузія) проходив Молодіжний чемпіонаті світу з боротьби самбо. На змаганнях виступили близько 300 спортсменів з різних куточків світу.

Україну представляли 39 спортсменів, серед яких була і студентка ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Антикало. Дівчина гідно представила свою країну та виборола бронзу з боротьби самбо серед юніорок.

Загалом Українська збірна здобула одразу 20 нагород різного ґатунку і в загальнокомандному заліку посіла третє місце.

Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили з успішним виступом на змаганнях та бажаємо більше перемог в майбутньому!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …