Студентка ЧНУ ім. Петра Могили виборола бронзу на Молодіжному чемпіонаті світу з боротьби самбо серед юніорок.

З 12 по 14 жовтня в Тбілісі (Грузія) проходив Молодіжний чемпіонаті світу з боротьби самбо. На змаганнях виступили близько 300 спортсменів з різних куточків світу.

Україну представляли 39 спортсменів, серед яких була і студентка ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Антикало. Дівчина гідно представила свою країну та виборола бронзу з боротьби самбо серед юніорок.

Загалом Українська збірна здобула одразу 20 нагород різного ґатунку і в загальнокомандному заліку посіла третє місце.

Вітаємо студентку ЧНУ імені Петра Могили з успішним виступом на змаганнях та бажаємо більше перемог в майбутньому!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77