Студентка ЧНУ ім. Петра Могили стала гостею заходу в рамках акції «Миколаїв, що читає»

16 жовтня у Зоні вільного читання Миколаївської обласної бібліотеки відбувся захід у рамках акції «Миколаїв, що читає». Гостею бібліотеки стала молода письменниця Олена Короткова – студентка ЧНУ ім. Петра Могили, авторка аудіоальбому «SoundCloud» та багатьох дитячих та дорослих віршів.

Учні 4-го класу Миколаївської школи №7 прийшли послухати її вірші, а також спробували скласти свої власні. Школярі ставили Олені питання, брали участь у цікавих іграх, конкурсах та бесідах. На заході панувала атмосфера осені, цікавих подорожей, життя підводних мешканців та ін.
Діти активно відповідали на безліч питань та загалом корисно провели свій час. Наприкінці зустрічі вони подякували письменниці за її творчість.