Студентка ЧНУ ім. Петра Могили стала гостею заходу в рамках акції «Миколаїв, що читає»


16 жовтня у Зоні вільного читання Миколаївської обласної бібліотеки відбувся захід у рамках акції «Миколаїв, що читає». Гостею бібліотеки стала молода письменниця Олена Короткова – студентка ЧНУ ім. Петра Могили, авторка аудіоальбому «SoundCloud» та багатьох дитячих та дорослих віршів.

Учні 4-го класу Миколаївської школи №7 прийшли послухати її вірші, а також спробували скласти свої власні. Школярі ставили Олені питання, брали участь у цікавих іграх, конкурсах та бесідах. На заході панувала атмосфера осені, цікавих подорожей, життя підводних мешканців та ін.
Діти активно відповідали на безліч питань та загалом корисно провели свій час. Наприкінці зустрічі вони подякували письменниці за її творчість.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …