Студентка ЧНУ ім. Петра Могили стала гостею заходу в рамках акції «Миколаїв, що читає»

16 жовтня у Зоні вільного читання Миколаївської обласної бібліотеки відбувся захід у рамках акції «Миколаїв, що читає». Гостею бібліотеки стала молода письменниця Олена Короткова – студентка ЧНУ ім. Петра Могили, авторка аудіоальбому «SoundCloud» та багатьох дитячих та дорослих віршів.

Учні 4-го класу Миколаївської школи №7 прийшли послухати її вірші, а також спробували скласти свої власні. Школярі ставили Олені питання, брали участь у цікавих іграх, конкурсах та бесідах. На заході панувала атмосфера осені, цікавих подорожей, життя підводних мешканців та ін.
Діти активно відповідали на безліч питань та загалом корисно провели свій час. Наприкінці зустрічі вони подякували письменниці за її творчість.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році