Студентка ЧНУ ім. Петра Могили посіла I місце у конкурсі «У слові розкривається душа…»

18 червня 2018 р. відбулось нагородження студентів ЧНУ ім. Петра Могили, які брали участь у конкурсі творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа…». Це змагання вже втретє організовує та проводить кафедра української мови та літератури Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського.

У номінації «Художній твір» перше місце посіла студентка четвертого курсу ЧНУ ім. Петра Могили, Анжела Бурмус.  На засіданні кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили переможниці було вручено диплом та статуетку за І місце. Для нашої студентки це вже третя нагорода, адже минулі рази вона теж брала участь у конкурсі та посідала другі місця.

Також наш від ЧНУ ім. Петра Могили подавала свою роботу студентка другого курсу Вікторія Козоріз, яка гідно представила наш університет і отримала від організаторів диплом учасника. Керівником цих робіт була доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури, Владлена Руссова, яка отримала подячну відзнаку.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.