Студентка ЧНУ ім. Петра Могили отримала державну нагороду України

Президент України Володимир Зеленський присвоїв державну нагороду студентці Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, Ганні Антикало.

Про це йдеться в указі Президента України №728 / 2019.

Дівчина проявила себе на Всесвітній літній Універсіаді в Неаполі, ставши бронзовою призеркою з дзюдо. Також було відзначено заслуги тренера спортсменки.

«За досягнення високих спортивних результатів, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України», – так пояснюється нагородження.

Медалями «За працю і звитягу» нагородили Анну Антикало та її тренера Володимира Москаленка.

Також серед своїх здобутків Ганна має такі досягнення:

• чемпіонка України на Чемпіонаті України з дзюдо (категорія до 70кг, серед молоді до 23 років);
  • 1 місце на ХIV літній  Універсіаді  України з дзюдо ( категорія до 70кг);
  • чемпіонка Європи із самбо (категорія до 68 кг, серед дорослих) на чемпіонаті Європи;
  • бронзова нагорода з дзюдо (вагова категорія до 70 кг) на ХХХ Всесвітній літній універсіаді у м. Неаполь, Італія!

Вітаємо Ганну та її тренера і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики