Студентка ЧНУ ім. П. Могили стала учасницею політичного ток-шоу на ВВС

Цього місяця відбувся запис політичного ток-шоу про анексію Криму на ВВС, а наші студенти захищали позицію України. Нагадаємо, що редактори ВВС здійснювали конкурсний відбір з-поміж запропонованих кандидатур: листувалися з кожним із претендентів та провели онлайн-співбесіду. Основними вимогами стали знання англійської мови на найвищому рівні, комунікативні навички та навчальні здобутки. За результатами співбесіди були обрані учасники.

Студентка ЧНУ імені Петра Могили Олена Короткова у складі команди з України дискутувала з російськими студентами щодо Криму й інших нагальних політичних питань.

Переглянути короткий репортаж спеціальної кореспондентки можна за посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.