Студентка ЧНУ ім. П. Могили стала учасницею політичного ток-шоу на ВВС

Цього місяця відбувся запис політичного ток-шоу про анексію Криму на ВВС, а наші студенти захищали позицію України. Нагадаємо, що редактори ВВС здійснювали конкурсний відбір з-поміж запропонованих кандидатур: листувалися з кожним із претендентів та провели онлайн-співбесіду. Основними вимогами стали знання англійської мови на найвищому рівні, комунікативні навички та навчальні здобутки. За результатами співбесіди були обрані учасники.

Студентка ЧНУ імені Петра Могили Олена Короткова у складі команди з України дискутувала з російськими студентами щодо Криму й інших нагальних політичних питань.

Переглянути короткий репортаж спеціальної кореспондентки можна за посиланням.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!