Студентка ЧНУ ім. П. Могили стала учасницею політичного ток-шоу на ВВС

Цього місяця відбувся запис політичного ток-шоу про анексію Криму на ВВС, а наші студенти захищали позицію України. Нагадаємо, що редактори ВВС здійснювали конкурсний відбір з-поміж запропонованих кандидатур: листувалися з кожним із претендентів та провели онлайн-співбесіду. Основними вимогами стали знання англійської мови на найвищому рівні, комунікативні навички та навчальні здобутки. За результатами співбесіди були обрані учасники.

Студентка ЧНУ імені Петра Могили Олена Короткова у складі команди з України дискутувала з російськими студентами щодо Криму й інших нагальних політичних питань.

Переглянути короткий репортаж спеціальної кореспондентки можна за посиланням.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.